znojmo-jazzfest

O festivalu

JazzFest Znojmo 2022

WINE GOES TO JAZZ

21. 1. – 12. 3. 2022

 

Znojemský JazzFest opět ve znamení lásky ke kvalitní hudbě a skvělému vínu. Na 14. ročníku festivalu je pro návštěvníky na každé akci připravena degustace vína od místních vinařů. Hudba bude znít v historickém centru města, v klubech a sklepeních, divadle a řadě dalších míst.

Patronem festivalu je fenomenální jazzman Peter Lipa. Dále je na programu: Jazzový večer v klubech, Mrznoucí jazz v centru Znojma, Swingová tančírna a koncerty významných mezinárodních jazzových muzikantů: Jana Koubková (SK), Katie Bradley (UK), Juwana Jenkins (US), Sound Pack (PL), ...

Kompletní program s předprodejem vstupenek

 

Milí Znojemčania!

Pripravili sme pre Vás 16 koncertov a vystúpení. To je úctyhodné číslo. Budú sa meniť žánre, štýly, miesta a situácie. Vy si môžete užiť jazzovú muziku na tých najrôznejších miestach. V divadle, na ulici, vo vinárni, v kostole, v hoteli ba dokonca aj v pivnici, teda v sklepe. Výber je obrovský a ja dúfam, že každý z vás si nájde v programe to „svoje“.  Ja to beriem vždy tak trochu osvetovo a dúfam, že tohtoročný fest priláka aj nových záujemcov o dobrú muziku. Znojmo sa stáva dôležitou zástavkou aj pre množstvo muzikantov zo zahraničia. Verím, že ich nesklamete a koncerty navštívite v hojnom počte. A ešte je tu víno. To je znojemská špecialita. Moja dlhoročná skúsenosť mi hovorí, že kombinácia Jazz & Vino & Znojmo je dokonalá.

Peter Lipa, patron festivalu


Nesmírně nás těší, že se na JazzFest pravidelně vracíte. Svým zájmem nám znovu a znovu naléváte novou energii do práce na dalších ročnících. Pokaždé se je snažíme připravit s ještě lepším, hudebně kvalitnějším programem, než měl ročník předchozí.

Věříme, že i v tomto roce vás nezklameme.

  Jiří Ludvík, prezident JazzFest Znojmo

Sponzoři festivalu

p-znojmo p-geox p-gns p-lekarna p-feichtinger

Vůz festivalu

a-suchy

Reklamní partner

Internetová agentura WebMotion podporuje Hudební festival Znojmo

Mediální partneři

m-crojazz m-blanik m-harmonie m-denik mstamgast

Spolupořadatel

zb

Vinaři festivalu

v-lahofer(1) v-waldberg v-lambeck v-hnanice v-znovin v-travnicek v-vanek v-pialekjager v-stehlik